imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 


Wpis ten jest już nie aktywny.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami.

"Zostań Testerką Splendore.pl" i otrzymuj kosmetyki znanych marek za darmo!


Aby wygrać w konkursie ” Zostań testerką Splendore.pl” i otrzymywać kosmetyki znanych marek zupełnie za darmo, należy zarejestrować się na stronie www.testerki.splendore.pl i umieścić recenzję wybranego kosmetyku dostępnego na Splendore.pl.

Specjaliści Splendore.pl wybiorą najciekawsze recenzje, a ich autorki staną się testerkami Splendore.pl. Część testerek natomiast,wybiorą inni użytkownicy oddając głosy na wybrane recenzje. Spośród głosujących rownież wyłonimy zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni.

Weź udział już dziś! Szczegóły na www.facebook.com/splendorepl oraz www.testerki.splendore.plTermin: 2011-09-06  do: 2011-11-10


  
www.testerki.splendore.pl
Organizator promocji:

www.Splendore.pl
    MAZOWIECKIE
  
http://splendore.pl

Dołącz do newslettera Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowych, polecanych konkursach, loteriach oraz ciekawych ofertach dopisz się do naszego newslettera.

  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy