imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 


Wpis ten jest już nie aktywny.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami.

Zgarnij samsung corby z Kubusiem


Kubuś odkrywa świat i chce tym razem zainteresować swoich konsumentów szpiegowskimi zagadkami, światem śledztw i szyfrów. Konsumentom proponujemy zabawę w rozkodowanie szyfrów – na etykietach umieszczamy kody do odszyfrowania oraz konkurs – promocję.Już od 22 marca 2010 roku Kubuś rusz z nowym konkursem - Zgarnij samsung corby. Promocją objęte są następujące produkty w specjalnie oznaczonych opakowaniach promocyjnych, na których znajdować się będzie naklejka z unikalnymi kodami promocyjnymi:

- Kubuś o poj. 300 ml
- Kubuś o poj. 1000 ml
- Kubuś Play o poj. 400 ml
- Kubuś Scool o poj. 300 ml
- Kubuś Waterrr o poj. 500 ml

Do wygrania Samsung Corby co godzinę oraz Laptop Samsung N310 co tydzień.

Szczegóły w regulaminie promocji na stronie internetowej Kubuś.Termin: 2010-03-01
Do odwołania
Organizator promocji:

Kubuś
    ---

Dołącz do newslettera Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowych, polecanych konkursach, loteriach oraz ciekawych ofertach dopisz się do naszego newslettera.

  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy