imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 


Wpis ten jest już nie aktywny.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami.

Wygraj podróż do źródeł kawy z Tchibo!


Wygraj podróż do źródeł kawy z Tchibo!

Jak wziąć udział w loterii?
Kup opakowanie promocyjnej kawy Tchibo.
Zachowaj dowód dokonania zakupu.
Zarejestruj paragon lub inny dowód zakupu oraz wybierz nagrodę główną (PODRÓŻ do Gwatemali, Meksyku, Brazylii lub Kenii), o którą chcesz grać, korzystając z zakładki „Formularz zgłoszeniowy”.
Każdego dnia 100 pierwszych zgłoszeń zdobywa zestaw filiżanek.

Losowanie Nagród Głównych odbędzie się 23.12.2013r.

Nagrody

Nagroda główna: 4 podróże dla dwóch osób do krajów będących źródłem kawy: Gwatemala, Kenia, Brazylia albo Meksyk. Kierunek podróży wybierasz sam! Zwycięzcom gwarantujemy transport, pełne wyżywienie, zakwaterowanie w obiektach hotelowych i pensjonatach o wysokim standardzie oraz ubezpieczenie. Dodatkową atrakcją jest wycieczka na plantację kawy i poznanie tajników jej uprawy. Uczestnikom towarzyszyć będzie polskojęzyczny przewodnik.

Nagroda dodatkowa: codziennie możesz wygrać jeden ze 100 unikalnych zestawów filiżanek Tchibo idealnych na wyjątkowe momenty przy kawie.

Szczegóły loterii na:http://www.kawatchibo.com.pl/homeTermin: 2013-10-21  do: 2013-12-22


  
http://www.kawatchibo.com.pl


  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy