imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 


Wpis ten jest już nie aktywny.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami.

Konkurs dla dzieci - Ulubione piosenki


Do wygrania płyta "Śpiewanki Joanki". Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich najmłodszych, jednocześnie prosząc, by rodzice im pomogli.

Wystarczy zarejestrować się w portalu Qlturka.pl (jeśli nie jest się jeszcze zarejestrowanym), wypisać 2 tytuły ulubionych piosenek swojego dziecka, a odpowiedź przesłać na qlturka@qlturka.pl (w tytule Ulubione piosenki). Prosimy o podanie loginu, co ułatwi nam rozpoznanie Państwa.

Serdecznie zapraszamy do zabawy!Termin: 2009-07-04  do: 2009-07-17


  
http://www.qlturka.pl/aktualnosci,muzyka,konkurs_dla_dzieci__ulubione_piosenki,1738.html
Organizator promocji:

Firma Qlturka.pl
02-954  Warszawa  MAZOWIECKIE
Królowej Marysieńki 19/34  
http://www.qlturka.pl

Dołącz do newslettera Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowych, polecanych konkursach, loteriach oraz ciekawych ofertach dopisz się do naszego newslettera.

  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy