imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 


Wpis ten jest już nie aktywny.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami.

KENO - wygraj nawet milion, sprawdź wyniki losowania


Keno to nowa gra. Błyskawiczna, łatwa, niewymagająca rozrywka. W keno możesz zagrać zawsze, gdy masz wolne 5 minut. Losowania keno odbywają się na ekranie umieszczonym w punkcie gry co 5 minut. Porównujesz liczby widoczne na Twoim kuponie z liczbami wylosowanymi na ekranie i od razu wiesz czy i ile wygrałeś. Zagrać możesz sam albo ze znajomymi. Kto trafi więcej? Ile wygracie wspólnie? Wszystko zależy od Ciebie.KENO polega na: 1) wytypowaniu od 1 do 10 liczb ze zbioru liczb od 1 do 70, 2) zawarciu przez grającego zakładu, zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu, 3) przeprowadzeniu przez TS losowania 20 liczb ze zbioru liczb od 1 do 70, 4) wypłacie stwierdzonej wygranej pieniężnej.

KENO - GRAJ KIEDY CHCESZ, WYGRYWAJ CO 5 MINUT! Keno jest łatwo dostępne, szybkie i proste. W keno możesz zagrać zawsze, gdy masz wolną chwilę.

- Losowanie co 5 minut...czyli w każdej chwili można dołączyć do gry i wygrać - Można zagrać już od 2 zł...ale oczywiście można wejść do gry za większą stawkę - Wszystko jest widoczne na ekranie...cały czas można obserwować grę - Zasady są proste i do opanowania w ciągu chwili - W tej grze wszyscy mają jednakowe szanse, zawszeW keno to Ty decydujesz, jak grasz. W keno możesz obstawić od 1 do 10 liczb. Ilość obstawionych liczb wpływa na prawdopodobieństwo i wysokość głównej wygranej, nie wpływa zaś na cenę. Grasz za 2 zł lub podnosisz stawkę, żeby wygrać więcej – nawet 1 000 000 zł. Grasz na najbliższe losowanie, albo od razu na dłużej. W keno Twój kupon może być ważny nawet przez 20 losowań. zobacz wzór blankietu. Wygraną do 2000 zł odbierzesz w każdym punkcie keno lub kolekturze Lotto. Wygrane powyżej 2000 zł możesz odebrać w kasie Totalizatora Sportowego. Adres znajdziesz na www.lotto.pl.

Strzeż kuponu keno – jest on jedynym dowodem zawarcia zakładu i podstawą wypłaty wygranej. Kupon jest ważny przez 30 dni od daty losowania.

Każde losowanie oznaczone jest numerem. Numery obstawionych przez Ciebie losowań wydrukowane są na kuponie pod liczbami.

Już teraz proponujemy Kingolotto-nowy konkurs : 1000 PLN na szalone zakupy !Kingolotto jest to w 100% darmowa gra, w której można wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Użykownicy rejestrują się za darmo na stronie i mogą wypełniać i grać aż 10 kuponami każego dnia. W codziennym losowaniu gracze mają możliwość wygrania atrakcyjnych nagród jak na przykład sprzęt HI Tech o wartości do 15 000 PLN czy wakacje marzeń o wartości do 5 000PLN!!
Termin: 2009-01-01
Do odwołania


  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy