imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 


Wpis ten jest już nie aktywny.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami.

Kaufland gazetka - co tydzień nowy konkurs krzyżówkowy - SMS


Kingolotto to pierwsza polska loteria online. Już teraz Kingolotto proponuje nowy konkurs : 1000 PLN na szalone zakupy !Kingolotto jest to w 100% darmowa gra, w której można wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Użytkownicy rejestrują się za darmo na stronie i mogą wypełniać i grać aż 10 kuponami każdego dnia. W codziennym losowaniu gracze mają możliwość wygrania atrakcyjnych nagród jak na przykład sprzęt HI Tech o wartości do 15 000 PLN czy wakacje marzeń o wartości do 5 000PLN!!Konkurs adresowany jest do osób fizycznych, uprawnionych do użytkowania telefonu komórkowego.

Zasady i przebieg Konkursu

Do wzięcia udziału w Konkursie uprawnione są osoby, które spełnią następujące warunki:
* poprawnie rozwiążą krzyżówkę opublikowaną w Tygodniku. Poprawne rozwiązanie krzyżówki polega na ułożeniu hasła tworzącego rozwiązanie tej krzyżówki
* w terminie określonym każdorazowo w Tygodniku zadzwonią pod numer 0400 177 700 i podadzą rozwiązanie krzyżówki, swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, z którego dzwonią.
Koszt połączenia wynosi 1,16 zł bez VAT (1,42 zł z VAT), lub w terminie określonym każdorazowo w Tygodniku, wyślą pod numer 7184 z telefonu komórkowego, do użytkowania którego są uprawnieni, wiadomość SMS zawierającą hasło krzyżówki, zgodnie z instrukcją podaną w Tygodniku według wzoru KAUFLAND.XX.KX.X, gdzie:

KAUFLAND – identyfikator Tygodnika,
XX – numer wydania (np. 01)
KX – numer krzyżówki (np. K1)
X – hasło krzyżówki pisane bez polskich znaków


Koszt wysłania jednej wiadomości SMS na numer 7184 to 1 zł bez VAT (1,22 zł z VAT).
Jeśli Uczestnik prześle wiadomość SMS o treści zgodnej z instrukcją podaną w Tygodniku otrzyma potwierdzenie w postaci zwrotnej wiadomości SMS.

Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie dowolną ilość razy, z zastrzeżeniem, że w ramach jednej edycji konkursu krzyżówkowego może otrzymać tylko jedną nagrodę.
Jedna edycja konkursu trwa 5 dni - od niedzieli do czwartku każdego tygodnia, chyba że z informacji zawartych w Tygodniku wynika co innego.
Każdego dnia jednej edycji konkursu zostanie wyłoniony 1 zwycięzca. Będzie to osoba, które wyśle sms-a jak najbliżej godziny 12.00.
Wyłonienie zwycięzców odbędzie się następnego dnia po zakończeniu danej edycji Konkursu.
Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie w terminie 7 dni od daty wyłonienia zwycięzców poszczególnej edycji Konkursu.

W każdej edycji konkursu krzyżówkowego do wygrania jest 5 bonów towarowych Kauflandu, każdy o wartości 50 zł, lub nagrody rzeczowe, jeśli informacja o takowych zostanie podana w Tygodniku.
Do odwołania
  
http://www.kaufland.pl/Site/Nasza_sila/Konkursy/index.htm
Organizator promocji:

Kaufland - supermarkety
    ---
  
http://www.kaufland.pl

Dołącz do newslettera Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowych, polecanych konkursach, loteriach oraz ciekawych ofertach dopisz się do naszego newslettera.

  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy