imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 
Czy można zarobić na wydaniu książki
Wysłano 2011-12-01 09:05:18
Napisałeś książkę? Myślisz o karierze pisania, jednak przytłaczają Cię sprawy organizacyjne związane w jej wydaniem? Jak wydać książkę, stać się sławnym i zarobić na tym pieniądze?
Odmień swoje życie - dołącz do społeczności poszukującej nowych wrażeń. Dołącz do casual dating - randek bez zobowiązań!
Czy w konkursach można wygrywać?
Wysłano 2010-11-29 13:00:11
Ile razy zdarzyło ci się wziąć udział w konkursie? Ile razy zachęciła cię do tego atrakcyjna nagroda, a ile chęć rozrywki, spróbowania szczęścia? Ile razy coś wygrałeś? Zastanawiałeś się dlaczego?
Konkurs Ecco, nagroda weekend w Kopenhadze
Wysłano 2010-09-30 08:28:54
Ecco jest aktualnie organizatorem akcji promocyjnej, konkursu dla internautów. Konkurs trwa od 10 września do 10 października i jest o tyle sympatyczny, że pozwala na darmowe wzięcie udziału w nim i wygranie nagród. Nagrody w konkursie to: wycieczka weekendowa do Kopenhagi, trzy kupony o wartości 500 zł każdy na zakup butów Ecco oraz pięć zestawów Ecco do pielęgnacji.
Winpla.pl - graj i wygrywaj
Wysłano 2010-09-28 21:02:50
Serwis internetowy Winpla to miejsce gdzie można zagrać w sympatyczne i proste gry online. Jest on jednak stworzony nie tylko dla tych, dla których liczy się sama przyjemność gry np. w kręgle, ale też dla tych, dla których liczą się nagrody. W Winpla gra się z przyjemnością a dodatkowo można zgarnąć atrakcyjne, rzeczowe nagrody. Hasło tego serwisu brzmi Winpla – play to win, co znaczy graj by wygrać.
Loteria Kingolotto. Popularna w Europie, zupełnie darmowa loteria polegająca na codziennym typowaniu sześciu zwycięskich liczby, które gwarantują bardzo ciekawe i cenne nagrody. Loteria ta jest swoistym odpowiednikiem szeroko znanego „lotka”, z tą różnicą, że tutaj kupony otrzymujemy za darmo
Marka i firma TV market jest autorem konkursu promocyjnego, który jest dostępny na stronie www.bodyshape.tvmarket.pl . Celem tego konkursu jest właśnie promowanie tej strony internetowej. Zamierzeniem twórców strony bodyshape.tvmarket.pl jest sprzedaż produktów prozdrowotnych, służących dbałości o sylwetkę , a tym samym o zdrowie i dobre samopoczucie. Bodyshape to dosłownie tłumacząc – rzeźbienie sylwetki, swojej sylwetki. W TV markecie znajdzie się wiele artykułów mogących służyć celowi dbania o swoją sylwetkę. Znajdziemy tam wiele przyrządów do ćwiczeń różnego rodzaju oraz np. urządzenia do zdrowego przygotowywania posiłków, które też mogą odegrać znaczny udział w dbałości o sylwetkę.
Uważasz się za osobę, która sporo wie i z każdą dziedziną jest na Ty? Weź udział w konkursie Narodowy Maraton Wiedzy, który został stworzony z myślą o takich właśnie osobach. Do wygrania jest wiele znakomitych nagród.
Wyróżniamy najbardziej kreatywne pomysły kuchenne Samsung zaprasza właścicieli stylowych kuchni oraz projektantów wnętrz do udziału w konkursie ”Kuchnia inspirowana Samsungiem”. Kreatywne zmagania uczestników trwają już od kwietnia, ale jeszcze do 31 sierpnia br. można przyłączyć się do rywalizacji o tytuł właściciela najpiękniejszej kuchni i autora najciekawszego projektu kuchennego. Wystarczy posiadać w kuchni trzy urządzenia firmy Samsung lub stworzyć projekt z ich wykorzystaniem. Fotografie oraz projekty wnętrz wraz ze zgłoszeniem konkursowym należy przesłać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną na adres nowej siedziby Samsung Electronics Polska: ul. Marynarska 15, 02-647 Warszawa.
Trzecia edycja Loteria Orange - wygraj BMW
Wysłano 2010-07-20 09:09:34
Loteria dla klientów sieci telefonicznej Orange ma swoją kolejną, już trzecią odsłonę. Loteria ta może przyciągnąć uwagę, a nawet wzbudzić zazdrość u tych, którzy nie korzystają z telefonów w Orange, wszystko to dlatego że do wygrania jest moc nagród. Łączna pula nagród sięga sumy 8 000 000 złotych. To naprawdę duża suma, powodująca że wygrana jest łatwiejsza do trafienia i nagrody są naprawdę atrakcyjne.
  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy