imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 

Winpla.pl - graj i wygrywaj

Przeczytany: 4729 razy
Dodany: 2010-09-28 21:02:50
Aktualizowano: 2010-09-28 21:11:38

 

 

 

Serwis internetowy Winpla to miejsce gdzie można zagrać w sympatyczne i proste gry online. Jest on jednak stworzony nie tylko dla tych, dla których liczy się sama przyjemność gry np. w kręgle, ale też dla tych, dla których liczą się nagrody. W Winpla gra się z przyjemnością a dodatkowo można zgarnąć atrakcyjne, rzeczowe nagrody. Hasło tego serwisu brzmi Winpla – play to win, co znaczy graj by wygrać.

Na początku wizyty w serwisie ukaże się nam okno dialogowe. W okienku tym zostaniemy poinstruowani o dwóch rzeczach; wyborze nagrody o jaką chcemy grać oraz o wyborze gry w jaką chcemy grać. W Winpla do wyboru jest wiele dostępnych nagród oraz wiele gier. Wszystko zależy od naszych preferencji. Do wyboru jest pięć gier: darts (rzutki), hot tunes, tetris, road trip (jazda wirtualnym samochodem) oraz wirtualne kręgle. Wybór nagród jest znacznie większy, między innymi są to: skutery, telewizory, rowery, bony pieniężne, klocki lego, notebooki MacBook, iPhone'y, kamery Sony. Są też inne nagrody z jakimi najlepiej zapoznacie się w samym serwisie Winpla. Przed przystąpieniem do gry możemy się zapoznać na czym ona polega w sposób wizualny poprzez demo. Zanim przystąpimy do prawdziwej gry na serio musimy utworzyć swoje indywidualne konto, na które będziemy się logować. Dalszym krokiem jest doładowanie naszego konta. Dalej przed nami pozostają same gry. Grając w nie zdobywamy punkty, które mogą być zamienione na wybrane przez nas nagrody rzeczowe. Wszystko zależy od nas ile punktów potrafimy zdobyć i na jak cenne nagrody one się przełożą. Wybierając nagrody, pamiętajmy ile punktów trzeba zdobyć w grze aby je wygrać.

 

Winpla to sposób na spędzenie wolnego czasu i szanse na zdobycie atrakcyjnych nagród. Gra w serwisie Winpla jest na pewno znacznie bardziej ekscytująca niż tylko gry na same punkty. Życzymy powodzenia w grach i zdobywania jak najlepszych nagród.

 

Marcin Kowalski - moderator serwisu

winplanajlepsze gry onlinegranie w gry z nagrodamigraj i wygrywaj nagrody
Artykuły powiązane z powyższym
Czy można zarobić na wydaniu książki
Wysłano 2011-12-01 09:05:18
Napisałeś książkę? Myślisz o karierze pisania, jednak przytłaczają Cię sprawy organizacyjne związane w jej wydaniem? Jak wydać książkę, stać się sławnym i zarobić na tym pieniądze?
Odmień swoje życie - dołącz do społeczności poszukującej nowych wrażeń. Dołącz do casual dating - randek bez zobowiązań!
Czy w konkursach można wygrywać?
Wysłano 2010-11-29 13:00:11
Ile razy zdarzyło ci się wziąć udział w konkursie? Ile razy zachęciła cię do tego atrakcyjna nagroda, a ile chęć rozrywki, spróbowania szczęścia? Ile razy coś wygrałeś? Zastanawiałeś się dlaczego?
  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy