imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 

Sok Kubuś, konkurs z nagrodami

Przeczytany: 20450 razy
Dodany: 2010-03-18 17:48:24
Aktualizowano: 2011-07-13 13:39:39

Zgarnij Samsung Corby, tak nazywa się konkurs promocyjny zorganizowany dla konsumentów zdrowego soku Kubuś. Sok Kubuś jest świetnie znany wszystkim dzieciom i dorosłym jako źródło witamin płynących z warzyw i owoców. Tutaj jednak interesuje nas konkurs, w którym można wygrać fajne, fantastyczne wręcz nagrody. Do zdobycia jest 150 świetnych telefonów komórkowych Samsung Corby i 9 laptopów Samsung N310, doskonałych narzędzi do nauki, pracy i zabawy. Sami przyznacie, że nagrody są ekstra.

Co zrobić aby wygrać te nagrody? Podstawowym zadaniem dla każdego uczestnika konkursu jest zakup produktu Kubusia objętego promocją w czasie trwania konkursu. Sprzedaż promocyjnych produktów trwa od 20 lutego do 2 maja 2010 roku. Przed zakupem upewnijmy się, czy kupowany produkt będzie promocyjny, bo tylko taki uprawnia do udziału w konkursie. Na każdym produkcie promocyjnym na wewnętrznej stronie etykiety umieszczone są unikalne kody, które należy odczytać i przesłać SMS-em na numer 7141(1,22 zł z VAT za połączenie). SMS powinien w treści zawierać: graj. i numer z etykiety (np. graj.12345678). Innym sposobem przesłania kodu z etykiety Kubusia jest wypełnienie specjalnego formularza na stronie internetowej www.kubus.pl. W formularzu trzeba podać wszystkie wymagane informacje zgodne z prawdą, a wśród nich numer własnego telefonu komórkowego. Po numerze telefonu jest identyfikowany uczestnik, dlatego telefon z którego wysyłamy SMS lub podajemy jego numer w formularzu musi być naszą własnością, i tylko jedna osoba może z niego korzystać w konkursie. W konkursie jest też ograniczenie, że udział w nim brać mogą posiadacze telefonów komórkowych w sieciach: Orange, Era, Plus i Play. Bardzo ważne jest to, że jeden unikatowy kod z etykiety uprawnia do jednego zgłoszenia udziału w konkursie. Zgłoszeń możemy wysłać dowolną ilość razy ale za każdym razem z nowym kodem z etykiety. Każde poprawne zgłoszenie to jeden punkt w konkursie.

Cały konkurs trwa w dniach od 22 marca do 2 maja 2010 roku i został podzielony na etapy. Generalnie wyróżnić należy etapy dzienne, których jest aż 150 oraz etapy tygodniowe, których jest 6. Dodatkowo jest jeszcze etap finałowy trwający przez cały czas konkursu. W etapach dziennych walka toczy się o zdobycie nagród w postaci telefonów Samsung Corby. Przez 30 kolejnych dni od 22 marca do 30 kwietnia, od poniedziałku do piątku, każdego dnia 5 osób wygra Samsunga Corby. W tych dziennych etapach konkursu wykazać się trzeba refleksem w wysyłaniu zgłoszeń. Zwycięzcami zostaną te osoby, które wyślą zgłoszenie najwcześniejsze po pełnych godzinach zegarowych: jedenastej, dwunastej, trzynastej, czternastej i piętnastej.

W 6 etapach tygodniowych do zdobycia jest 6 laptopów Samsung N310 o wartości ponad 1500 zł każdy. W celu zagrania o taką nagrodę trzeba zdobyć jak największą liczbę punktów w ciągu całego tygodnia trwania etapu. Przypomnijmy, że za jedno zgłoszenie otrzymuje się jeden punkt. Kolejne etapy tygodniowe trwają: od 22 marca do 28 marca, od 29 marca do 4 kwietnia, od 5 kwietnia do 11 kwietnia, od 12 kwietnia do 18 kwietnia, od 19 kwietnia do 25 kwietnia i od 26 kwietnia do 2 maja. Każdy etap tygodniowy zaczyna się o północy pierwszego dnia i kończy minutę przed północą ostatniego dnia danego etapu.

Nagrodami finałowymi są również Samsungi N310 i przypadną one trzem osobom, które zdobędą najwięcej punktów w trakcie całego konkursu.

W konkursie mogą brać udział również osoby, które nie ukończyły 18 roku życia ale za zgodą swoich rodziców lub opiekunów. Wszyscy uczestnicy, również Ci biorący udział w konkursie drogą SMS-ową w przypadku wygranej są zobowiązani do wypełnienia formularza na stronie www.kubus.pl i podania w nim informacji niezbędnych do otrzymania nagrody zgodnie z przepisami prawa. Na zakończenie jeszcze lista produktów objętych konkursem promocyjnym: sok Kubuś 300 ml, Kubuś 1000 ml, Kubuś play 400 ml, Kubuś Scool 300 ml, Kubuś Waterrr 500 ml. W tym artykule jest zawartych sporo informacji, które mam nadzieję przydadzą się wszystkim, którzy pokuszą się o wzięcie udziału w konkursie. Konkurs nie jest jednak aż tak bardzo skomplikowany i może w nim wziąć udział każdy chętny. Najważniejsze to wysłać swoje zgłoszenie do konkursu. Powodzenia ze zdobywaniem nagród.

 

 

Marcin Kowalski – moderator serwisu

wygraj samsungawygrać telefon komwygrać laptopasamsung corby wygrajkonkurs z nagrodamikonkurs sok kubuśkonkurs kubuśakonkurs kubuś sok
Artykuły powiązane z powyższym
Czy można zarobić na wydaniu książki
Wysłano 2011-12-01 09:05:18
Napisałeś książkę? Myślisz o karierze pisania, jednak przytłaczają Cię sprawy organizacyjne związane w jej wydaniem? Jak wydać książkę, stać się sławnym i zarobić na tym pieniądze?
Odmień swoje życie - dołącz do społeczności poszukującej nowych wrażeń. Dołącz do casual dating - randek bez zobowiązań!
Czy w konkursach można wygrywać?
Wysłano 2010-11-29 13:00:11
Ile razy zdarzyło ci się wziąć udział w konkursie? Ile razy zachęciła cię do tego atrakcyjna nagroda, a ile chęć rozrywki, spróbowania szczęścia? Ile razy coś wygrałeś? Zastanawiałeś się dlaczego?
  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy