imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 

Konkurs Ecco, nagroda weekend w Kopenhadze

Przeczytany: 5791 razy
Dodany: 2010-09-30 08:28:54
Aktualizowano: 2010-10-27 20:48:38

Ecco to firma obuwnicza i marka butów, mająca swoja siedzibę w Danii. Firma Ecco znana jest produkcji i sprzedaży obuwia o wysokiej jakości i w oryginalnym stylu. Wielu konsumentów już się przekonało, również w Polsce, o jakości butów i ich nieprzeciętnej wygodzie. Powodem wyjątkowości butów Ecco jest zapewne filozofia firmy. Filozofia Ecco jest takiej natury, że skupia się na ludzkich stopach nie na butach. Buty Ecco muszą pasować do ludzkich stóp a nie odwrotnie. Z tego powodu w Ecco chodzi się nad wyraz dobrze.

 

Ecco jest aktualnie organizatorem akcji promocyjnej, konkursu dla internautów. Konkurs trwa od 10 września do 10 października i jest o tyle sympatyczny, że pozwala na darmowe wzięcie udziału w nim i wygranie nagród. Nagrody w konkursie to: wycieczka weekendowa do Kopenhagi, trzy kupony o wartości 500 zł każdy na zakup butów Ecco oraz pięć zestawów Ecco do pielęgnacji. Co trzeba zrobić aby mieć szansę wygrać? Trzeba odwiedzić stronę konkursową (wystarczy kliknąć w baner) i tam zarejestrować się, podając nazwisko oraz adres e-mail. Łącznie z rejestracją dokonujemy autorskiego wpisu na temat naszego poczucia szczęścia. W tym celu trzeba dokończyć zdanie; Jestem szczęśliwa, bo... . Oprócz tekstu możemy dodać pliki z fotografią lub grafiką. Wpis taki pozostawia po na ślad szczęścia. Internauci mogą za pośrednictwem strony konkursowej oglądać wszystkie ślady szczęścia i klikając zwiększać poziom szczęścia danej osoby. Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, które umieszczą najciekawszy wpis. Zwycięzcy trafią na stronę konkursowa po rozstrzygnięciu konkursu. Wszystkim zachęconym perspektywą wyjazdu do Kopenhagi życzymy szczęścia i stałego, codziennego poczucia szczęścia.


Marcin Kowalski - operator serwisu

wygraj wyjazd do Daniijestem szczęśliwa boecco nagrodyecco konkursbuty ecco
Artykuły powiązane z powyższym
Czy można zarobić na wydaniu książki
Wysłano 2011-12-01 09:05:18
Napisałeś książkę? Myślisz o karierze pisania, jednak przytłaczają Cię sprawy organizacyjne związane w jej wydaniem? Jak wydać książkę, stać się sławnym i zarobić na tym pieniądze?
Odmień swoje życie - dołącz do społeczności poszukującej nowych wrażeń. Dołącz do casual dating - randek bez zobowiązań!
Czy w konkursach można wygrywać?
Wysłano 2010-11-29 13:00:11
Ile razy zdarzyło ci się wziąć udział w konkursie? Ile razy zachęciła cię do tego atrakcyjna nagroda, a ile chęć rozrywki, spróbowania szczęścia? Ile razy coś wygrałeś? Zastanawiałeś się dlaczego?
  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy